در حال نمایش 3 نتیجه

کیف دیپلمات زنانه:

کیف دیپلمات زنانه نامی آشنا برای ماست. چرا که از گذشته تا کنون افراد بسیاری به‌ویژه کارمندان از این کیف استفاده می‌کردند. حال شاید برایتان جالب باشد بدانید که این نوع کیف، مدل مجلسی هم دارد که برای تیپ‌های رسمی و استایل‌های خاص مورد استفاده قرار می‌گیرد و به راحتی می‌توانید از آن در بسیاری از مراسم‌ها استفاده کنید.

سایر مطالب ما در مورد استایل های مختلف را  می توانید از لیست زیر مشاهده و مالعه بفرمایید :

طراحی کیف مجلسی زنانه به گونه‌ای است که دارای بخش‌های مجزا از هم و جیب‌های متعددی بوده و به همین دلیل فضای وسیع و در عین حال تقسیم شده‌ای را در اختیارتان قرار می‌دهد. کیف DIPLOMAT با گذر زمان در ابعاد، طرح‌ها و رنگ‌های مختلف طراحی شده و در بازار موجود است. این تنوع باعث شده مشتریان با توجه به سلیقه و نیازی که دارند، دستشان در انتخاب باز باشد.

مجموعه ربری نیز یکی از تولیدکنندگان کیف مجلسی DIPLOMAT است که این محصول را از جنس چرم درجه یک تولید می‌کند و به دلیل کیفیتی که دارد، بسیار بادوام است. این محصول علاوه بر کیفیت از ظاهری بسیار شیک و منحصر به‌فرد برخوردار بوده و به همین دلیل مشتریان خاص خودش را دارد. همچنین این محصول در چند رنگ کیف مشکی، طوسی و سبز وجود دارد. اگر قصد خرید این محصول را دارید، می‌توانید به‌صورت حضوری یا آنلاین از طریق مراجعه به وب‌سایت raberryonline.com با ما در ارتباط باشید.