1- ربری چند شعبه دارد؟
درحال حاضر یک شعبه، به آدرس: تهران. برگراه نواب. پایین‌تر از میدان جمهوری، نرسیده به خیابان آذربایجان. پلاک 522.
2- چطوری می‌توانیم از تخفیف‌ها و اعتبارات باشگاه مشتریان استفاده کنیم؟

در باشگاه مشتریان ربری دو نوع کارت عضویت و تخفیف داریم:

  • کارت بنفش یا کارت پایه باشگاه مشتریان: هر مشتری با خرید اولین کالا، کارت تخفیف پایه دریافت ‌کرده و تخفیف روی کارت از همان لحظه برای خریدهای بعدی قابل استفاده است. با این کارت در تمام خریدها (به جز عطر و ادکلن) ۱۰ درصد و در خرید عطر و ادکلن ۵ درصد تخفیف می‌گیرید. این کارت تاریخ انقضا نداره و امتیازهای خرید شما در این کارت جمع می‌شود (هر ۹۹ هزار تومان یک امتیاز). فراموش نکنید که هنگام خرید باید کارت را همراه خودتان داشته باشید.
  • کارت VIP باشگاه مشتریان: در این کارت اسم و فامیل مشتری به همراه تاریخ انقضای کارت درج شده. با این کارت می‌توانید در تمام خرید (به جز عطر و ادکلن) ۱۵ درصد و در خرید عطر و ادکلن ۱۰ درصد تخفیف بگیرید. این کارت شامل حراج‌های ویژه مثل شب یلدا، عید فطر و… هم می‌شود. همچنین هر ۲،۴۰۰،۰۰۰ تومانی که با این کارت خرید کنید یک آفر ۵۰،۰۰۰ تومانی دریافت می‌کنید. تاریخ انقضا این کارت هم ۶ ماهه است و اگر حداقل ۳۰۰،۰۰۰ تومان تراکنش با این کارت انجام بدید، دوباره برای ۶ ماه دیگه تمدید می‌شود. البته نگران نباشید در صورت تمدید نشدن اشتراک در آخر ۶ ماه، اعتبار کارت باقی حفظ شده و حتی دوستان و آشناهاتون هم‌ می‌‌توانند از کارت VIP شما استفاده کنند.
3- آیا می‌توانیم کالایی که خریدیم را تعویض کنیم و یا پس بدهیم؟ شرایط آن چیست؟

بله. در صورتی که از شال، روسری، اکسسوری و کیف خریداری شده استفاده نکرده باشید (به تشخیص کارشناس فروش ربری) و اتیکت و مارک کالا همچنان روی آن نصب باشد، در این شرایط تا ۳۰ روز بعد از خرید می‌توانید کالا را تعویض کنید و یا آن را بازگردانده و مبلغ پرداختی را دریافت کنید.

عطر و ادکلن‌ها نیز تا ۴۸ ساعت پس از خرید، به شرطی که بسته‌بندی آن را باز نکرده باشید، قابل ارجاع و یا تعویض هستند.

4- نحوه ارسال کالای خریداری شده از سایت و یا پیج اینستاگرام به چه صورت است؟

بعد از ثبت سفارش و پرداخت مبلغ کالای درخواستی، گالری شکلات محصول شما را به صورت رایگان از طریق پست براتون ارسال می‌کنه.

5- از زمان ثبت سفارش بر روی سایت و خرید آنلاین تا تحویل محصول، چقدر طول می‌کشد؟
تیم فروش ربری در همان روز بسته را تحویل پست داده و کد رهگیری را برایتان ارسال می‌کند.