دسته‌بندی نشده

طوسی با چه رنگی ست میشه؟

رنگ طوسی یکی از رنگ‌های خنثی بوده و به همین دلیل با رنگ‌های زیادی ست می‌شود. درست است که طوسی از لحاظ طبع رنگی، خنثی است اما این رنگ طیف گسترده‌ای مانند طوسی تیره، روشن، طوسی نقره‌ای، طوسی بژی، دودی و سربی را شامل می‌شود. این رنگ یکی از پرطرفداران‌ترین رنگ‌ها در کمد لباس افراد خوش‌پوش است، از همین‌رو پیشنهاد می‌کنم در این مقاله با ربری آنلاین همراه باشید تا با انواع ست رنگ طوسی و معرفی رنگ مکمل طوسی آشنا شوید و دریابید رنگ طوسی با چه رنگ‌هایی ست می‌شود.

اگر تصمیم دارید رنگ طوسی را به تنهایی در استایل خود استفاده کنید، باید بدانید که این استایل کمی بی‌روح به نظر می‌رسد. در صورتی اگر این رنگ را با رنگ‌های مکملش استفاده کنید، یک استایل بسیار زیبا و شیک خواهید داشت.

ست طوسی با روسری قرمز

بد نیست بدانید یک استایل طوسی و قرمز رنگ از استایل‌های مناسب پاییز است. علاوه براین، ست طوسی با قرمز از ترکیبات کلاسیک نیز محسوب می‌شود. می‌توانید یک شومیز قرمز رنگ را با یک دامن زمستانه طوسی ست کنید. همچنین یک پالتوی طوسی با بافت قرمز نیز استایل خاصی را رقم می‌زند. یک اسکارف پاییزه قرمز با یک کت طوسی نیز ست بسیار زیبایی است. درواقع می‌توان گفت ست رنگ طوسی به ویژه طوسی روشن با قرمز انتخاب هر فرد خوشتیپی است.

ست طوسی با روسری آبی تیره

ترکیب رنگ طوسی با آبی تیره، یکی از انتخاب‌های پرطرفدار است. رنگ آبی کلاسیک یا تیره در کنار طوسی می‌تواند حس رویا و آرام را به ذهن بیننده القا کند. برای مثال یک شلوار طوسی هماهنگی زیادی با یک شومیز آبی کلاسیک دارد. علاوه براین، می‌توانید یک پالتوی طرح‌دار طوسی را با یک شال موهر کج راه طرح ساده آبی رنگ استفاده کنید و استایل شیک و کلاسیکی برای خود بسازید.

ست طوسی و روسری زرد خردلی

رنگ زرد خردلی در کنار رنگ طوسی می‌تواند هارمونی زیبایی خلق ‌کند. علاوه بر این، رنگ زرد توجه زیادی را به خود جلب می‌کند. همچنین ست کردن رنگ زرد خردلی همراه با طوسی، مناسب عکاسی در فصل پاییز است. برای مثال یک پیراهن پاییزه طوسی با یک روسری یا اسکارف پاییزه که طرح‌های زرد خردلی دارد، می‌تواند شما را خاص نشان دهد.

ست طوسی و روسری کرم

برای آنکه بدانید رنگ طوسی با چه رنگی هماهنگ است، باید سراغ رنگ کرم بروید. رنگ کرم جزو رنگ‌های گرم و رنگ طوسی نیز یک رنگ سرد است، به همین دلیل ترکیب این دو با هم استایل شیکی را رقم می‌زند. ترکیب این دو رنگ در استایل مخصوص کسانی است که چندان جسور و اهل ریسک نیستید. اگر انتخاب شما برای استایل خیابانی زمستانه یک پالتوی بلند ساده طوسی رنگ است، پیشنهاد می‌کنم آن را با یکی از اسکارف‌های کرم‌رنگ پاییزه ربری آنلاین امتحان کنید.

ست طوسی و روسری صورتی

رنگ صورتی و خاکستری هر دو جزو رنگ‌های آرامش‌بخش محسوب می‌شوند. علاوه بر این، ترکیب رنگ طوسی و صورتی جزو معروف‌ترین ترکیبات رنگی در استایل دختران است. البته این ترکیب رنگ بسیار یادآور فصل بهار بوده و مناسب حال و هوای بهاری است. اما اگر می‌خواهید یک استایل زمستانه طوسی رنگ خود را کامل کنید می‌توانید از یک اسکارف پاییزه به‌عنوان اکسسوری استفاده کرده و جوان‌تر به نظر برسید.

ست طوسی و روسری بنفش

ست بنفش و طوسی از جمله ست‌های خنثی بوده و ترکیب این دو رنگ با هم مناسب فصل‌های پاییز و زمستان است. در این فصول یک کت زمستانه طوسی با یک روسری کج‌راه بنفش می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. بد نیست بدانید که خنثی‌ بودن رنگ طوسی، به خوبی با بنفش ست شده و یک استایل ظریف را خلق می‌کند، بدون آنکه بیش از حد باشد. نکته آخر آنکه برای فرار از خنثی بودن این ست می‌توانید از یک روسری طرح‎دار و شلوغ استفاده کنید.

ست طوسی و روسری سبز

ترکیب رنگ طوسی با سبز یک استایل کلاسیک خلق کرده و به نوعی انتخابی هوشمندانه است. این ترکیب بهتر است برای مراسم‎های رسمی و مکان‌های خاص استفاده شود. علاوه بر این، ترکیب رنگ طوسی و سبز برای دختران پیشنهاد نمی‌شود. برای ترکیب این دو رنگ می‌توانید یک پیراهن بافت زنانه طوسی رنگ را با یک اسکارف پاییزه سبزرنگ ست کنید.

ست طوسی و کفش مشکی

درست است که رنگ مشکی مانند طوسی یک رنگ خنثی است اما این ترکیب رنگ باعث می‌شود شیک و باکلاس به نظر بیایید. درواقع یک استایل طوسی و مشکی‌، نشان می‌دهد شما چقدر جدی، متعهد و حرفه‌ای هستید. برای مثال می‌توانید یک استایل زمستانه طوسی را با یک بوت زنانه مشکی ست کنید. اگر برای استایل خود به دنبال بوت و نیم بوت‌های چرم مشکی هستید، توصیه می‌کنم به مجموعه ربری آنلاین مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *