نمایش 1–12 از 50 نتیجه

روسری کج‌راه در واقع یک مدل پارچه با خطوط مورب یا راه‌های کج در بافت پارچه است. این مدل بافت باعث استحکام و ضخامت بالای پارچه‌های کج‌راه می‌شود؛ به همین دلیل روسری‌های کج‌راه در برابر ساییدگی مقاومت بیشتری دارند. اما این استحکام به معنای زمخت و کلفت بودن این نوع روسری‌ها نیست. برعکس، روسری و اسکارف کج‌راه بسیار لطیف و سبک است و مستحکم بودن آن به دلیل بافت کج‌راهی است که دارد.

وجود این خطوط مورب باعث می‌شود، این نوع  اسکارف دخترانه بسیار بهتر از دیگر محصولات بر روی سر ثابت نگه داشته شوند و به دلیل جنسی که دارد می‌توان آن را به راحتی به مدل‌های مختلف بست. این مدل روسری‌ها در قواره‌ و سایزهای مختلف در بازار وجود دارد، در واقع دست‌تان در انتخاب این مدل روسری بسیار باز است.

اگر قصد خرید یک روسری کج‌راه را دارید، بهتر است به یک مجموعه تخصصی مراجعه کنید تا علاوه بر خرید بهترین جنس و کیفیت، به خاص‌ترین و شیک‌ترین مدل آن دسترسی داشته باشید. اگر استایل خاصی دارید و برایتان مهم است که همیشه سبک ویژه خودتان را داشته باشید، می‌توانید به مجموعه ربری (RABERRY) مراجعه کرده و مدل‌های مختلف روسری و اسکارف‌های باکیفیت و بی‌نظیر کج‌راه و همچنین انواع مختلفی از مینی اسکارف کج راه را نیز مشاهده کنید. برای خرید، کافی است به‌صورت حضوری یا آنلاین از طریق مراجعه به وب‌سایت raberryonline.com با ربری آنلاین در ارتباط باشید تا علاوه بر دریافت مشاوره رایگان، به باکیفیت‌ترین و خاص‌ترین محصولات ما دسترسی داشته باشید.سایر مطالب ما در مورد استایل های مختلف را  می توانید از لیست زیر مشاهده و مالعه بفرمایید :