نمایش 1–12 از 29 نتیجه

کیف مجلسی زنانه

امروزه در صنعت مد و فشن کیف‌‌ به یکی از بخش‌های مهم استایل خانم‌های شیک‌پوش تبدیل شده است. در گذشته شاید از کیف‌ها برای قرار دادن لوازم ضروری در آن، استفاده می‌شد اما در حال حاضر، طراحان مد و فشن کیف را تکمیل کننده یک ست زیبای مجلسی می‌دانند. به همین دلیل اکنون تنوع کیف‌‌های زنانه موجود در بازار زیاد شده است. کیف مجلسی زنانه، کیف چرم زنانه، کیف دستی زنانه و کیف اسپرت زنانه از جمله انواع کیف‌های زنانه موجود هستند که هر کدام از آنها نیز به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند.

در واقع تنوع بی‌شمار کیف مشکی شیک مجلسی باعث شده که بسیاری از خانم‌ها هنگام خرید و انتخاب آن، نتوانند به راحتی تصمیم بگیرند. در صورتی که خرید یک کیف زنانه مجلسی قوانین خاصی دارد که با کمک این قوانین می‌توان خرید بهتری انجام داد.

اولین موردی که در هنگام خرید کیف مجلسی زنانه باید به آن توجه کنید، استایل شما برای رفتن به مهمانی است. از همین رو زمانی که یک لباس‌ طرح‌دار برای مراسم در نظر گرفته‌اید، بهتر است کیفی را انتخاب کنید که ساده است. این قانون هنگام انتخاب یک لباس ساده نیز برعکس عمل می‌کند. چرا که ترکیب دو بعد ساده و طرح‌‌دار در این استایل معمولا باعث می‌شود فرد شیک‌ و آراسته به نظر برسد.‌

درخصوص فرم کیف مجلسی زنانه نیز، باید گفت که این مدل کیف‌ها معمولا فرم مستطیل شکل دارند. البته این یک قانون  کلی نیست، به ویژه در دنیای مد امروز این موضوع کمی تغییر کرده است. در واقع امروز بسیاری از طراحان برجسته در این حوزه، کیف‌‌های مثلثی، دایره‌‌ای، بیضی شکل و حتی کیف‌‌هایی که فرم ‌های متفاوتی دارند، طراحی و تولید می‌کنند. انتخاب این مدل کیف‌ها نیز به استایلی که شما برای رفتن به یک مهمانی در نظر گرفته‌اید، بستگی دارد.

نکته دیگری که باید در نظر داشته باشید، قد شما است. اگر بلند قد و لاغر اندام هستید، پیشنهاد می‌شود از کیف‌‌های گرد استفاده کنید و اگر کوتاه قد و توپر هستید، بهتر است سراغ کیف‌های مستطیلی شکل بروید. از سوی دیگر اگر هنگام رفتن به مهمانی وسایل زیادی همراه‌تان نیست، می‌توانید به سراغ کیف‌های دستی یا کلاچ سایز کوچک بروید. اما در صورتی که وسایل زیادی دارید، موضوع کمی متفاوت می‌شود. در این حالت برای انتخاب بهتر است سراغ کیف‌‌های بزرگ‌تر که معمولا دوشی هستند رفته تا مجبور نباشید همراه کیف یم ساک دستی نیز حمل کنید.

مبحث جنس کیف مجلسی زنانه نیز از دیگر مواردی است که توجه به آن ضروری است. این مدل کیف‌ها معمولا با استفاده از پارچه‌های جیر، چرم، پولک‌ دوزی، مروارید دوزی، ساتن و ابریشم تولید می‌شوند. حال اگر هنگام خرید قصد دارید آن را در یک مهمانی خاص استفاده کنید، بهتر است استایل‌تان در آن مهمانی را مدنظر قرار داده و براساس آن خرید خود را انجام دهید. البته بهتر است توجه داشته باشید که کیف‌های ساتن و ابریشم نسبت به کیف‌های چرم یا جیر زودتر کثیف شده و طول عمر کمتری نیز دارند.

اگر قصد خرید یک کیف مجلسی زنانه دارید، پیشنهاد می‌کنم کیف‌های سری به مجموعه ربری بزنید و کیف‌های آن را نیز مشاهده کنید.